Menu Úvod Kdo jsem Ordinační doba Kontakt
Rušná 1716/2,
70800 Ostrava, Poruba
tel. 724687383

Cílem mé práce je pomáhat klientům přirozenou cestou podpořit jejich zdraví a duševní pohodu.

Vycházím nejen z dlouholetých zkušeností ve zdravotnictví, ale i z mnohaleté praxe v oblasti masáží, cvičení a studií východní medicíny.

Tradiční čínská medicína patří mezi nejstarší léčebné medicínské metody. První záznamy o této metodě léčbě pocházejí z doby před 5000 lety.

V mé práci využívám všech dovedností, které čínská medicína nabízí. Je to kombinace fytoterapie, akupunktury, baňkování, moxování.

Podle diagnostiky vašich problémů, nebo na přání, si můžete vybrat ze široké nabídky masáží popřípadě relaxačních metod, které vám pomohou zbavit se každodenního stresu.

Pokud si chcete udržovat tělo i mysl v pohodě, můžete navštěvovat kurzy cvičení Qi Gong.

Jestliže chcete poradit s úpravou stravování, nebo potřebujete zhubnout, je možno využít několika způsobů. Vypracuji vám harmonizační či detoxikační stravování podle vaší konstituce, s ohledem na roční období. Pro snížení váhy můžete využít dvacetidenní redukční program, který je podpořen ušní akupunkturou. Za tuto dobu můžete snížit svou váhu až o 9 kg.

Nabízím individuální kurzy pro maséry, např. baňkování,moxování. Je možno domluvit i přednášky pro laickou i odbornou veřejnost.